Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Movie Maker hányas verziójával...

Movie Maker hányas verziójával tudnám továbbfolytatni egy befejezetlen videót?

Figyelt kérdés
Újra raktam windows-t ezen viszont nincs movie maker. Nekem meg van egy befejezetlen képekkel készült videóm amit még a másik windowson szerkeztettem és lementettem. Most beszeretném fejezni, de letőltöttem a movie maker2.0. Ha megindítom vele a videót nem találja a képeket(ezzel nincs is baj), viszont nem kéri egyenként a képeket, hogy megkeressem és hogy berakja a helyére. Tudom, hogy létezik olyan amelyik lehetőséget ad, hogy kikeressem a képet és a helyére rakja a videóban.
2009. nov. 13. 21:47
 1/2 anonim válasza:

Nah ezzel dettó így vagyok Én is.

Nekem annyi különbséggel, hogy be sem tölti a videókat a Movie Maker.

Kíváncsian várom a megoldást.

Egyébként milyen file-ba mentetted a félig kész videót.

Project file-ba vagy Wmv vagy Avi?

2009. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem állítottam össze rendes videóvá, úgyhogy Windows Movie Maker Project. Viszont biztos vagyok benne, hogy létezik olyan Movie M. amelyik rákérdez hogy megakarom keresni a hiányzó képeket.
2009. nov. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!