Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A PES (Pro Evolution Soccer)...

A PES (Pro Evolution Soccer) 2009ben a Become a Legend módban ki tud segiteni?

Figyelt kérdés
a PES(Pro Evolution Soccer)2009ben a Become a Legend módba hogyan kell megcsinálni, hogy én rúgjam a 11est vagy szabadrúgást vagy szögletet??a másik dolog, hogy SMF pozicióban játszom, de a CMFet is tudok. Mit kell tennem hogy a WF v. AMF v. SS v. CF is ki legyen pipálva?
2009. nov. 13. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

ahhoz hogy te rúgd a tizit vagy a FK-t ahhoz meg kell legyenek a játékosod technikai képességei,ha ezek megvannak,ki fogja írni h melyik gombbal tudod te rúgni a rögzített szitut


a másik,hogy a kipipálást akkor kell megcsinálni,mikor elkezded a szezont,szezon közbe nem lehet sajnos:S

2009. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyébként pes10el nem játszol véletlenül?ha igen írd már meg mee akk jáccunk már egymásellen:D
2009. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, csak a 9est játszom. kipipálni csak 1et lehet tudom, az elején, viszontvalahogy a CMF is kipipálódott, pedig SMFnek vaygok regisztrálva, szal mind2őt tudom játszani, de én a többi leirt poziciót is akarom.
2009. nov. 15. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!