Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Reader-be nyitja meg az...

Adobe Reader-be nyitja meg az egyik fájlt a gépem, hogy tudom átállítani hogy wordbe nyissa meg?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 21:49
 1/6 Csxeba ***** válasza:

Jobb klikk, társítás.


De ha az említett fájl egy PDF dokumentum, akkor nem fogod tudni megnyitni szerkesztésre, ugyanis a PDF-nek az a lényege, hogy csak megjelenítésre lehet nyitni őket.

2013. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen... :/ jobb klikkel próbáltam már nem lehetett, de azt nem tudtam h PDF fájlt nem lehet megnyitni, nem lehet valahogy megoldani?
2013. okt. 28. 22:06
 3/6 Csxeba ***** válasza:
Elvileg lehet belőle vágólapra másolni jobb híján... Én még sosem próbáltam, mivel PDF-ben általában tényleg olyan dolgok vannak, amiket nem kell szerkeszteni, szóval fogalmam sincs. Lehet, hogy létezik PDF-DOC converter.
2013. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem is ugye azért kel végülis hogy telóra akarom rakni, és ott ahogy a kezemben van nem tudom olvasni, mert ahhoz elkéne fektetnem de ha elfektetem forog tovább és úgy se tudom olvasni, és így próbáltam volna megoldani, de akkor nem egyszerű... :/ más megoldás?
2013. okt. 29. 09:56
 5/6 Csxeba ***** válasza:
háát... PDFnél nálam is volt ez a baj. Talán át lehet konvertálni PRC-vé és azt az ebook olvasó alkalmazások meg tudják nyitni tördelve is.
2013. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ez már kész :D...

... és esetleg van valahol olyan az Adobe Reader-be, hogy forgatja a lapot? Láttam már az edit->undo és redo-t szetem az lehet a forgatás, csak nem tudok rámenni... :/ valami más lépés van benne?

2013. okt. 29. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!