Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap feltelepitettem a...

Tegnap feltelepitettem a windows xp sp3 at de valamiért nem frissit automatikussan pedig bevan kapcsolval. Ha manuális keresést inditok akkor meg a végtelenségig csak keres mi lehet a baj van rá valami program amivel ki lehet javitani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Már lelőtték a frissítő-szervereket nem? A terméktámogatás pár éve megszűnt.
2013. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ugy tudtam 2014 április ig lesznek frissitések vagy elöbb lelőték őket?
2013. okt. 28. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg írnak jövő áprilist, de azért gondolom kevesebb energiát fektetnek a fenntartására. (Lenyomta a villannyal egy takarítónő:)


A biztonsági frissítésekkel szerintem sokra amúgy sem mennél, hagyd a csudába a frissítést (meg leginkább az xp-t is).

2013. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Xp-ben sajnos a start menüben található linkre csak egy IE ablak nyílik meg ami nekem eddig a sokadik gépen sem működött, állandóan csak a keresés ment pont mint nálad.

Kicsit szétnéztem neten:

A Start/Futtatás/wupdmgr.exe beírása majd az Enter lenyomására talán megnyílik a Windows Update ablaka, ha mégsem, a Windows/System32 mappában található a fájl amit duplakattintással el kell indítani.

A Start/Futtatás/cmd és Enter hatására megnyílik egy parancssori ablak amibe írd ezt: wuauclt /detectnow ezután enter. E parancs hatására a Windows frissítéseket fog keresni és talán megnyílik a telepítés ablak is.

Nem tudom melyik működik, nem tudom kipróbálni, évek óta nem használok Xp-t.

2013. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsot kiprobálom
2013. okt. 29. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!