Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Op rendszert milyen márkájú...

Op rendszert milyen márkájú lemezre ( CD / DVD ) re érdemes kiírni és hányszoros sebességgel?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármilyenre. Max sebességgel. Úgyis hamarabb elavul, mint ameddig a CD/DVD bírja. Nem tud USBről bootolni, vagy minek kiírni DVD-re?
2013. okt. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 PC ből , 2 nem tud USB ről bootolni csak a 3.
2013. okt. 29. 07:18
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
Márkánál az a lényeg, hogy jó minőségű legyen. Mindegy, hogy pluszos vagy mínuszos. Nekem a Verbatim vált be legjobban. Írási sebességnek is inkább valami lassabbat válassz, mert sajnos mai írók minősége és írási minősége jóval rosszabb az 5-6 évvel ezelőttieknél. Így max 4x vagy 8x -el írd, így jobb minőséget produkálnak. Különben meg nem nyersz vele sok időt úgyse ha maximum sebességgel írod. Nem kell kapkodni.
2013. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert egyértelmű, hogy mindenki USB-ről bootol, #1 válaszoló? Én még akkor is dvd-t használok, ha USB-ről is megtehetném, én már csak ilyen maradi vagyok (DVD tartós, nekem évek óta meg van rajtuk az op. rendszer, USB-ről meg törölhetek, ha kell éppen vmi másra. Ha meg hirtelen beszarik a gép, és nincs USB eszköz amiről bootlolhatnám a rendszert, adok a sz*rnak egy pofont).


DVD jó választás, akármilyen, nekem egy olcsó olvasóm van, és a létező összes gagyi dvd-t is írta/olvasta rendesen (pl. Omega dvd, meg mindenféle tesco-s kínai gagyi). Szóval ez lényegtelen (de a Verbatim jó márka, ahogy ajánlották), írássebesség szempontjából ne nagyon írj 12-16x-nál gyorsabban, így is meg lesz 15-20 perc alatt, ne aggódj.

2013. okt. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem, ak Verbatim és 4x. Papírtokos vagy műanyag? Sztem műanyag jobb, kevésbé sérül a lemez nem?
2013. okt. 29. 07:50
 6/9 anti paladin ***** válasza:
A tok tökmindegy, úgyis ritkán veszed ki belőle és gondolom nem pakolászod ide-ode kétnaponta.
2013. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nem... amúgy milyen CD és DVD típusra éri meg kiírni? ( + os vagy milyenre ?)
2013. okt. 29. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Leírták, ha olvastad volna a hozzászólásokat. Mindegy az.
2013. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oks, kösz mindenki!
2013. okt. 29. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!