Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a facebookrol...

Hogyan lehet a facebookrol letiltani valakit hogy ismerős maradjon, de ne vegyetek egymásról tudomást?

Figyelt kérdés
Pl:a belépek pl egy chatbe akkor ne is lásson engem .Nem akarom kitörölni csak ne is tartsam vele semmilyen kapcsolatot!

#Facetilt
2013. okt. 29. 08:58
 1/5 anonim válasza:
Ha letiltod akkor olyan mintha nem lenne fb-on, és ő sem lát téged, de ebben az esetben nem lesztek ismerősök még akkor sem ha feloldod a tiltást. Chaten be tudod állítani, hogy ki lásson ha fent vagy és ki nem. Ez esetben te is azokat látod akik téged. A chatnél lévő fogaskerékre kattints aztán ott a további beállítások majd az első 2 opció közül válaszd ki a neked tetszőt. E mellet leiratkozhatsz róla a profiljában: Menj az ismerősök ikonra a profiljánál (timeline képen), de nem kell kattintani rá, csak menj felé az egérrel és ott válaszd ki a "megjelenítés hírfolyamban". Az e lényeg, hogy itt előtte ne legyen pipa, és akkor nem fogod látni miket tesz ki. Ha azt nem akarod, hogy lássa te mit teszel ki, azt is beállíthatod, amikor kiteszel valamit, vagy töltesz fel képet, az elküldés gomb mellett van egy ikon (vagy ismerősök, vagy csak én, vagy nyilvános stb van ráírva). Itt beállíthatod, hogy ne lásson. Ha egyszer beállítod akkor ez így is marad, de bármikor változtathatsz rajta, és egy régebben letiltott írásodnál is be tudod állítani, hogy lássa. Ezt mindennel meg tudod csinálni, tehát az összes képeddel is akár.
2013. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Chaten be tudod állítani, hogy kinek engedélyezed. Van az ismerőslista alján egy fogaskerék ikon, ott tudod beállítani.

A frissítéseiről meg leiratkozhatsz, rámész az adatlapjára, a borítóképén az "Ismerősök" gombra mész, és kiveszed a pipát onnan, hogy "megjelenítés a hírfolyamban". Így nem fogod látni, hogy mit ír ki üzenőfalra.

Ha azt akarod, hogy ő se lássa, amiket kiírsz, ugyanitt add hozzá a "korlátozott" listához!

2013. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Én pontosan az ilyen problémák miatt léptem ki az összes ilye jellegű oldalakról,azóta semmi gond!

Törőltesd magad,aztán Jó napot!

2013. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: lehet, hogy nehéz felfogni és megérteni a kérdést, de nem arról van szó, hogy zavarja a chat. Hanem arról, hogy egyetlen személy zavarja. Ezért pedig marhaság lenne törölni magát, amikor ha hiszed, ha nem, a Facebook egy ingyenes és hatékony kommunikációs eszköz lehet.
2013. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uraim....Köszönöm a válaszokat!!!!!!
2013. nov. 3. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!