Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire kell figyelni egy windows...

Mire kell figyelni egy windows újra telepítésnél?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy miket kell majd felrakni ha fent van a windows (driverek, stb) például. Mennyire komplikált egy újra telepítés? windows 7röl van szó.

2013. okt. 29. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, hát először is mielött újratelepíted a gépet minden fontos fájlt ments ki külső adathordozóra. Telepítésnél arra figyelj, hogy ha már feltelepítetted hogy biosban állítsd vissza hogy merewlemezröl bootoljon ha ez megtörtént beteszed az alaplapi cd/dvd-t és ráteszed a drivereket. (ha kompatibilis az alaplapod a win7-el) ha fennt van a win7 és a driwerek jöhet a win7 aktiválása ha ez is megtörtént lgelsőnek a vírusírtót tedd rá és egyéb programokat. remélem segítettem :) UI: bocsi a helyesírásom miatt :)
2013. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csxeba ***** válasza:

Figyelj a particionálásra, mert a telepítő elég bénán van megcsinálva és oda telepít, amelyik sor ki van jelölve (nekem legalábbis kicsit fura volt), és meg sem kérdezi, hogy "biztos ezt választod" vagy valami. Én pl első telepítéseim alkalmával volt, hogy rossz meghajtóra tettem, ebben az esetben pedig csak a formázás tudja lepurgálni onnan őkegyelmét.


Driverekkel csak akkor kell foglalkozni, ha alapból nem működik valami megfelelően: a win7 elég széles hardware-támogatottsággal rendelkezik és jól el van látva firmware-ekkel.


Amúgy nem egy koplikált dolog, elég egyértelmű.

2013. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!