Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxok (UBUNTU vagy Linux...

Linuxok (UBUNTU vagy Linux Mint) esetében melyiket célszerűbb felrakni az LTS vagy egy köztes kiadású legújabb verziót?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a köztes kiadásúban mindig a legújabb programok vannak.
2013. okt. 29. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én mindig felrakom a legújabbat, nem tart semeddig.

Habár az Ubi 13.10-el nem vagyok teljesen kibékülve.

2013. okt. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha mindig a legujabb szoftverek kellenek, akkor is ha instabilabb, meg gyakran cserelsz hardvereket egyre ujabbakra, a koztes kiadas jobb lehet. minden mas esetben LTS.


mondom ezt ugy, hogy debian 7 fut a gepemen.

2013. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én LTS-t raktam, de én nem nagyon fejlesztgetem a gépet, és nem vagyok az a félévente "újrahúzós" típus sem. Nekem a stabilitás volt a fontosabb. Szóval attól függ.

:)

2013. okt. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a stabilitás is relatív szerintem, nekem a 13.04 volt eddig a legstabilabb, 12.04 LTS-nél is jóval kevesebb problémám volt vele...
2013. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként ez a stabilitás is relatív szerintem"

Igen, ez is igaz. :)

2013. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
Én speciel LTS-t raktam fel, de úgyis frissítgetsz menet közben, ha valami komoly disznóság kiderül, azt rendbehozzák.
2013. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!