Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megtanulni az...

Hogyan tudom megtanulni az Access-t?

Figyelt kérdés
Egy hét mulva adatbázis kezelésből vizsgázom.Egy sima ecdl-es vizsga munkanélküli által de nem akar menni.Nem tudtok valami jó kis segítséget?videót vagy valami szájbarágós könyvet,toitál nem értem...sajnos. Mi a 2010-es változatot használjuk a suliban.
2013. okt. 29. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
2003-asban tudtam volna segíteni
2013. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

így interneten keresztül nehéz segítséget nyújtani benne, hasonló az exelhez..


mit nem értesz benne ? maga a program működését (teszem azt mi hol van) vagy magát a lekérdezések kilogikázását, függvények használását szerkesztését, jelentéskészítést ?

2013. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Én annó az info suliba Access 97' -et illetve 2000 -ret tanultam. Akkor még nagyon jól ment, de azóta egyszer ki sem nyitottam, egyik újabb verzióját sem. Használják azt egyáltalán valamire? Soha nem láttam még egyetlen irodát sem, ahol valamire is használnák, pedig megfordultam már jó párba. Szerintem csak arra való, hogy az iskolásoknak bemutassanak egy adatbázis kezelőt, ami könnyen kezelhető és nem kell hozzá komoly angol tudás se.

A való életben az MS Office tulajdonosok 1% -a sem használja, sőt a legtöbbjük azt sem tudja mire való.

Ha van konkrét kérdésed megpróbálok segíteni, annak ellenére hogy nekem a 2000 -res változatnál újabb verzióval nem volt dolgom.

2013. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 3


Én pl olyan helyen tudom elképzelni mint pl egy hivatal vagy valami ilyen helyen vagy akár egy orvosi rendelő.


Én tanultam 2003-at és 2010-et is szóval ha valami olyan kell én is tudok segíteni.

2013. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!