Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Access, Excell? (office 2003)...

Access, Excell? (office 2003) (Bővebben lennt! FONTOS! )

Figyelt kérdés
Sziasztok idén érettségizem informatikából és az lenne a problémám, hogy nem értem az Excellt, sem az Accest. Csináltunk ilyen feladatokat Excellből, hogy hogyan számítsuk ki a személyi számokból a születési évet, férfi-e vagy nő, stb... nemértem a függvényeket ( igaz, hamis , HA, Darabteli stb...) Fullra nemértem az egészet a tanár nemképes elmagyarázni senkineksem. Kérlek szépen titeket, hogy segítsetek rajtam nagyon beakarom gyakorolni Office 2003-ason csináljuk az egészet ( hozzáteszem, hogy matekból felmentésem van ha ez jelent valamit, azért választottam az informatikát mert könyebb mint a biosz szerintem.) HELP HELP HELP!!!!

2013. okt. 29. 17:49
 1/3 Csxeba ***** válasza:

Excel: ecdlweb.hu/A_Microsoft_Excel_2003_használata‎

Access: [link]


Tessék, ne várd, hogy itt bárki elmagyarázza neked, magadtól kell megcsinálnod.

Egyébként lefogadom, hogy egy lusta disznó vagy és most az utolsó pillanatban parázol, szóval meg is érdemled :P

2013. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség ilyet megkérdezni :D :D :D


Beírod a google-ba hogy "excel darabteli" és sok sok tutorialt találsz, mint pl. ez: [link] (ebben a darabteli használatát mutatják be)


Amúgy használd a függvény varázslót, és az végigvezet a folyamaton mit hogyan kell.

2013. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké kicsit lusta vagyok, de nekem sosem ment vérprofin az Excell.....
2013. okt. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!