Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacity hangszerkesztőnél...

Audacity hangszerkesztőnél hogyan tudom elérni, hogy Mp3-ban is tudjon menteni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 30. 14:33
 1/7 anti paladin ***** válasza:
2013. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, idáig én is eljutottam. Csak nem beszélek angolul, ezért nem tudom hogyan kell tovább.:(
2013. okt. 30. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anti paladin ***** válasza:

letöltöd:

[link]

Kitömöríted, elindítod, megnézed, hogy a telepítés közben a lame for audacity könyvtárba akarja-e telepíteni.

Örülsz. :)

2013. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értetlen vagyok, oké, de ha ezt megnyitom, itt mire kell menni? Melyiket töltsem le?
2013. okt. 30. 15:11
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Innét könnyebben (és tisztábban, mindenféle erőszakos dologtól mentesen) letöltheted: [link]

Ez egy ZIP fájl, kicsomagolod, majd beteszed az Audacity mappájába. Amikor MP3-ba akarsz EXPORTÁLNI (és nem menteni!), megadod neki az elérési utat (a saját mappájában). Ezt csak egyszer kell végigcsinálni, utána már mindig jó lesz.

2013. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
2013. okt. 30. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!