Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Visual c++ runtime library...

Visual c++ runtime library runtime error! Program: d:\cs1.6\hl. Exe abnormal program termination Ezt a hibaüzenetet kapom, amikor megnyitom a cs-t. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudna valaki segíteni? nem tudom hogy mit csináljak, próbáltam már frissítéseket is keresni, másik csét telepíteni, de valamiért nem jó.. egy másik cs-nél meg az volt a hiba, hogy: a 0x5f1baed8 címen található utasítás a 0x00000564 memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read. Telepítve van a videokártyám, egy nagyobb gépigényű játék is elindul a gépemen, de a csével valamiért nem tudok játszani :/ tudna valaki ebben segíteni, hogy mit csináljak, mi lehet a probléma? előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. okt. 30. 18:47
 1/5 anonim válasza:

Le kell letölteni: [link]

Én is innen szereztem meg.

2013. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) majd kipróbálom akkor jó-e :D
2013. nov. 7. 23:32
 3/5 A kérdező kommentje:
többet is letöltöttem, havertól megkérdeztem neki milyenek vannak, azt a 2-t is letöltöttem, de nem jó még mindig... :/ letöltöttem megint egy másik helyről a csét, és szintén ez a hiba: [link]
2013. nov. 16. 14:56
 4/5 A kérdező kommentje:
na megoldódott a probléma :D van egy progim, ami így kiírja a dolgokat amik a gépben vannak, és a videókártya fülön rámentem az opengl-re, és üres volt. ekkor gondoltam, hogy biztosan nincs telepítve teljesen a vidikártyám, leszedtem netről, és mostmár megy :D azért köszönöm a választ! :D
2013. nov. 22. 21:47
 5/5 sektor válasza:
szia nekem is ugyan ez a gond mi a neve annak a programnak?
2015. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!