Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Előtelepített windows 8...

Előtelepített windows 8 újratelepítése és az ezzel járó partíciós dolgok és egyebekben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Milyen programmal lehet egy előtelepített eredeti windows 8 operációs rendszert particionálni? Úgy kaptam a laptopot hogy egy C meghajtó van rajta a többi rejtett partíció ( windows 8 oprendszernek stb... )

Tehát van valami olyan program, amivel ez biztonságos megoldható?

Laptopom: 1 hetes HP Pavilion Sleekbook 15-B002sh



2013. okt. 30. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tudom de csak akkor mondom meg ha adsz egy zöld pacsit.
2013. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utóbbi időben ész nélkül tudjátok az embert lefelé pontozni (nem csak engem). Mi is emberek vagyunk és nyilván tévedünk. Persze ha a válasz jó nem pontoztok felfelé, és átalában még egy köszönöm sincs. Úgy hogy majd ad más választ ha neked ez így nem jó, én már előre nem válaszolom meg.
2013. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Letöltöd a particio maneger nevü progit,aztán tologathatod a partícioidat kedved szerint!
2013. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult>rendszer és biztonság>Felügyeleti eszközök,itt tusz a partíciokkal műveleteket megcsinálni!

Sok sikert ,de csak ésszel,mert ha nem értesz hozzá,az egész rendszert hazavágod!

2013. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!