Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hamachi-Nem sikerült csatlakoz...

Vasstoto kérdése:

Hamachi-Nem sikerült csatlakozni a szolgáltatáshoz?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni.

Feltelepítem a hamachit és elindítom a hamachit azt irja ki hogy "hamacki indítása....."

Majd csak feljön egy ablak hogy "nem sikerült csatlakozni a szolgáltatóhoz"

Mi lehet a problema?



2013. okt. 31. 10:42
 1/8 anonim válasza:
89%

Nyomj egy Windows gomb+R -t és indítsd el services.msc-t, itt keresd meg "LogMeIn Hamachi Tunneling Service"-t, jobbkatt rá és indítás.

Ha elindul akkor minden rendben ha nem akkor futtatás: regedit és ott HKEY_LOCAL_MACHINE->SOFTWARE->Wow6432Node(64 bites Windowsnál)->LogMeIn Hamachi. Itt ha nincs EngineConfigDir akkor hozd létre: jobbgomb->új karakterlánc és nevezd el "EngineConfigDir" -nek és az értéke legyen egy olyan mappa elérési útvonala amibe nyugodtan pakolhatja a dolgait a Hamachi (pl. C:\Program Files\Hamachi)

Nekem tegnap ezután működött :D

2013. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem elrontották a telepítőt, mert elfelejt a registryhez hozzáadni egy kulcsot, meg létrehozni egy könyvtárat.

A registryben ezen a helyen:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\LogMeIn Hamachi\

Létre kell hozni egy új karakterláncot, EngineConfigDir néven, és ezt az értéket adni neki:

C:\Windows\system32\config\systemprofile\AppData​\Local\LogMeIn Hamachi

Ezután létre is kell hozni neki ezt a mappát. Akkor is itt, ha 64 bites a windows.

Utána Futtatásba beírod: services.msc, és az elinduló programban megkeresed a LogmeIn Hamachi Tunneling Engine-t, jobb klikk rá és Indítás. Utána már működni fog.

2013. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én megköszönöm a válaszokat, mert nekem segített! :D
2013. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SiXeR666 válasza:
Mi az, hogy Windows +R gomb?
2014. nov. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lakod Dezső válasza:
nekem amikor be akarok lépni emaillal a profilba, azt írja hogy nemsikerült csatlakozni a logmein hamachi szolgáltatóhoz vagy mi, és aztírja próbálja újra később... tegnap óta próbálom -.-
2014. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1. Futtatás -t beirod a keresőbe

2. Ott lesz ahova tudsz írni abba ezt írd: service.msc Valami ilyesmi

3. Megkeresed a LogMeInHamachi -t

4. Rákattintasz

5. Ott van hogy Indítás Arra rá nyomsz és ki írja az ellőbit

6. De utána már az Ujraindítást -is ki írja arra katt.

7. És elindul a hamachi, (Mert nekem elindult.)

2015. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
és ha le van tiltva anál a windows gomb+R nél akkor azt hogy kell megoldani ?
2015. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rocky964 válasza:
Megcsináltam mindent a leírás alapján, de még mindig ugyanaz a probléma. Mi a teendő?
2016. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!