Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok renderelni...

Miért nem tudok renderelni Sony Vegas Pro 11-ben?

Figyelt kérdés

Windows 7 64 bit az op. rendszerem és a Sony Vegas Pro 11.0.701 verziójú vegasban a "render as..." menünél nincsen .wmv formátum...

Már újratelepítettem, felraktam a 32 botes verziót? A Vegas Pro 10-et is, de egyikben sincs .wmv ... Segítsetek!



2013. nov. 1. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már úgyis 64bites rendszered van, akkor rakd fel a Pro 12-őt. Egyébként szerintem N verziójú Windows-od van, ami annyit tesz, hogy a Media Feature Pack nincs benne (Media Player, stb). Aza kisebb gond, hogy pár program hiányzik, a nagyobb, hogy így szerkesztőprogramok nem tudnak WAV, WMV formátumba renderelni.

Pl ha felrakod a QuickTime-ot, csak akkor tudsz MOV-ba renderelni. Ugyanígy a Media Feature Pack

Innen tudod letölteni a Pack-et, természetesen ingyen, és hogy ne töröljék a linket, külön kiírom, hogy legálisan:

[link]

2013. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtettem de igy se jo :(
2013. nov. 2. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én még annyit megpróbálnék, hogy leszedném a Vegas-t és a Media Player-t, csinálnék egy registry takarítást, aztán visszaraknám először a Media Player-t aztán a Vegas-t.

Ha ez sem működik akkor passzolok, akkor talán a legegyszerűbb egy Pro verziójú Windows telepítése amibe alapból be van építve a Media Feature cuccok.

2013. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még amit tudok mondani az a K Lite Codec Pack

[link]



Egyébként MOV és az XDCAM EX (MP4) is nagyon jó, szóval nem kell elkeseredni ha nem jön össze a WMV.

2013. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!