Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivan olyankor ha nem eredeti...

Mivan olyankor ha nem eredeti a windowsom, és csak avast virusirtót használok? Tehát kémprogramirtót nem?

Figyelt kérdés

A windows tűzfalról pedig hallottam hogy egy rakás sz@r :S

Nekem persze az van..:D

Sajna letelepiteni még ok,:pl a spyware terminátor a saját exe fájl-ját tartotta a legveszélyesebb elemnek,úgyhogy ki is töröltem.

Spybot Search&Destroyt szintén,mivel épphogy feltettem hibaüzenet,ami valszeg a windows maitt volt:S

Szóval már aztsem tom mit tegyek mit ne..:S:(


2009. nov. 15. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek jók, de angolok:

[link]

[link]

2009. nov. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válassz innen: [link]
2009. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az avast kémprogramirtó is.
2009. nov. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zone Alarm tűzfal. Jó, megbízható, ingyenes.

A Spyware Terminatorral nem tudom hogy csináltad, de az egyik legjobb kémprogramirtó.

Egyébként ha valami crackelt windowst használsz, jó esélyed van rá, hogy maga a crack tartalmazza a kártevőt, pl kémprogramot, trójait.

2009. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
évek óta, az előttem válaszoló kombinációját használom, teljes sikerrel! csak megerősíteni tudom a válaszában leírtakat!!!
2009. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok,köszi először is mindenkinek a válaszát.Angol cuccot egyáltalán nem szeretnék a gépemre,mert még a magyarokkal is bajban vagyok telepités után:S :(

Ami a windowsomat illeti,ha úgyvan,hogy trójai crackje van pl,akkor mit idézhet ez elő?Avastban ha benne van a kémprogramirtó,akkor minek másik?Ezt a S. Terminátor progit a fentiek mitt töröltem.Tűzfalat nem merem piszkálni,hátha elrontom,pedig ezt a Zone Alarm-ot mindenki dicséri..szóval sztem mindenképp hagyok mindent igy újratelepitésig inkább..de azért köszi mégegyszer mindenkinek!További szép napot nektek!:)

2009. nov. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!