Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook express tömöríteni...

Outlook express tömöríteni akar, ha kilépek. Hogyan kell beállítani, hogy ne kérdezzen?

Figyelt kérdés
Illetve másik kérdés: a másik gépen véletlenül OK-t nyomott valaki a tömörításre, és törlődtek a levelei.... Honnan lehet előbányászni?

2013. nov. 1. 19:35
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


[link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm, elolvastam, de ez informatikus szakszöveg... egy szót sem értek belőle... Én egyszerű felhasználó vagyok, ilyenek számára is van válaszod...?

:)

2013. nov. 1. 20:37
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Inditsd el a Regisztry editort (Regedit.exe)


Keresd meg vele a következő kulcsot :


[HKEY_CURRENT_USER\Identities\{...}\Software\Microsoft\Outlook Express\5.0]


a ... helyén, az outlook expresz azonositása szerepel, ezt a számsort neked kell megkeresned, de gondolom nem sok olyan bejegyzés van az HKEY_CURRENT_USER\Identities\ alatt aminek van Software\Microsoft\Outlook Express\5.0 folytatása)


Ha megvan akkor ott lesz egy ilyen kulcs (regedit jobb oldalán) : "Compact Check Count" ezt a kulcsot nevezd át másra pl "Compact Check Count01" -re. és elvileg ez megoldja a gondot.



Sok sikert.

Üdv.

2013. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha... és ezt a registry editort hol kell keresni...?
2013. nov. 1. 23:03
 5/6 coopper ***** válasza:

Win7 : Keresés beirod : Regedit

WinXp : Futtatás beirod : Regedit

2013. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

coopper, Te egy zseni vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!

És én is... mert megcsináltam az instrukcióid szerint...

(Középkorú nő vagyok, semmi affinitással a számítógép belső működése iránt, úgyhogy büszke lehetsz magadra, hogy ilyen érthetően elmagyaráztad...)


Köszönöm szépen!

Tényleg becsukódik az Outlook Express, és nem okoskodik...


:)

2013. nov. 6. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!