Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra kellen telepíteni a...

Team kérdése:

Újra kellen telepíteni a gépemet egy kis segítség kellene, csak nyissam meg amit le töltöttem és katt rá, vagy írjam ki cd-re? Többi lent?

Figyelt kérdés
[link] Ezt töltöttem le, egy iso file van a mappába, nem tudom lényeges e Ashampoo Burning Studio 6 FREE-t használok. Köszi a helpet.

2013. nov. 1. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

ezt tölsd le


[link] és írd ki vele az isot


és itt egy leírás a telepítésről


[link]


de remélem működő szériaszámod az van mert az nélkül ne kezdj neki

2013. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Intel Pentium 4 3.00GHz

1GB RAM

alaplapi vga


Tehát a win7-et meg sem merem próbálni, nincs működő kulcsom de amit le töltöttem van hozzá.

2013. nov. 1. 20:15
 3/9 Emberek ***** válasza:
ha CD-re akarod kiírni, akkor tökéletes az Ashampoo is. Ott is van lehetőség CD-képet lemezre írni
2013. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
erre en is inkább xp-t ajánlok.de ha teheted bővísd ki a ramot legalább még egy gigával a 7-eshez mert az xp nem fog kapni frissítéseket na mindegy..fog menni a telepítés a leírtak szerint?
2013. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen fel bírom telepíteni, igen azt tudom, hogy lassan lejár az xp és nem lesznek hozzá frissítések, de még egy olyat hallottam, hogy a vga-nak legalább a dx9-et kell támogatnia na az enyém meg baszik. Proci ok, +1GB ram megoldható de vga-ra most nincs pénzem. Lehet, hogy felteszem így és elnyűglődik rajta amig be nem fektetek egy vga-ba.
2013. nov. 1. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:
oké akkor sok sikert a telepítéshez.mellesleg majd ha valamit nem tudsz rámírhatsz,segítek
2013. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy ki tudja, hallotam már olyat is, hogy gyönge képen szépen futott a 7.... win7-et még nem telepítettem de utánna nézek, köszi a segítséget!
2013. nov. 1. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy ha gondolod szerintem a w7 startert ki probálhatnád mert jóval kevesebb ramot eszik mint a testvérei,igaz hogy az aerot nem támogatja és a hátteret külsö program nélkül nem lehet változtatni de akkor is w7
2013. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 master chief válasza:
Az én régi gépem egy magos 2,8-as proci 512 MB ram és 256 MB vga-val rendesen futott rajta. Most már beruháztam egy jobb gépre.
2013. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!