Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung laptopon a WIN8.1-re...

Polühümnié kérdése:

Samsung laptopon a WIN8.1-re való frissítésem nem sikerült, majd helyreállította magának a 8-at. Egy darabig nem volt probléma, csak az újraindítás után a képernyő közepén lévő kék win-logónál több nem jön be. A kalapácson kívül mivel javítsam meg?

Figyelt kérdés
Kiírja, hogy "kísérlet a helyreállításra", meg hasonlók, de semmi. Aztán egyszer magától megint újratelepítette a 8-at, de mikor a driverek miatt újraindítottam, ugyanez jött be. Sajnos még a boot menübe sem tudok belépni. A - kalapácson kívül - mivel javítsam meg?
2013. nov. 2. 04:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Újratelepítés, tisztán.


Jó esetben - feltételezem -,hogy a boot sorrend a CD/DVD-vel kezdődik és utána jön a HDD.


Ha így van, akkor telepítsd újra.

Gondolom, eredeti a Windows- nem?

2013. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 soccerway ***** válasza:
Akkor már nem csak a linuxot lehet szidni. Beraksz egy telepítőlemezt és feltelepítesz vele egy rendszert ha már a frissítés elrontotta.
2013. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A Boot menübe be sem tudok lépni. Telepítőlemez nincs hozzá, a win8 oldalmenüben van egy lehetőség az újratelepítésre, azt lehet csak használni. Az előbb bejött egy valamilyen "setup-menü", ott annyit tudtam tenni, hogy a "refresh" lehetőségre kattintva mintha megint telepített volna, s most bejutottam a csempékhez, ott pedig elindítottam a tejes újratelepítést. S most várok. Annyira nem örülök még, mert ezt is csináltam már egyszer...

Lehet, hogy sikeres újratelepítés után nem nagyon kéne a 8-1-gyel vergődni...

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2013. nov. 2. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!