Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem boot-ol Windows 7...

Miért nem boot-ol Windows 7 "alatt" semmi?

Figyelt kérdés
Windows 7 Ultimate van a gépen! Xp-t szeretnék rá telepíteni, de ugye az csak bootolással lehetséges! Hiába állítottam be jól a BIOS-t, semmi... Nem hozza be, hogy nyomjak meg egy billentyűt a továbblépéshez.. semmi... a cd pörög, meg egyébként meg beolvassa. A cd tuti jó, mert más gépben bebootol, sőt még a meghajtó is jó, azt is kipróbáltam... De valamiért nem boot-ol... Szerintem a win7 a hunyó... Hogy lehetne megoldani, hogy mégis csak boot-oljon??
2013. nov. 2. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A Win7 nem lehet a "hunyó", mert semmi köze a fent lévő oprendszernek a bootoláshoz, mert aközben oprendszer nem megy. Ha a lemez tuti jó és jól is állítottad be akkor bootolna...
2013. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit állítsak a BIOS-ban? Mert lehet akkor én voltam a hunyó és mégiscsak nem jól állítottam be valamit... :/ vagy fogalmam sincs!
2013. nov. 2. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:

A CD meghajtót kell az első helyre állítani.

Nekem olyan DVDíróm volt ami nem boootol be semmit. Írt olvasott, de nem bootolt. Amióta kicseréltem azóta jó. Te ezt kizártad, mert a meghajtód jó, így ez kilőve.

Esetleg rosszul írtad ki a lemezt, de ha másik gépen bootol akkor ez is kizárva, vagy is mindent kizártunk... Ennyi...

2013. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem még a biost nem jól állítottad be
2013. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Cd meghajtó az első a BIOS-ban azt jól állítottam... :/
2013. nov. 2. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
azt hiába áligatod.a sata controllert állísd IDE-re
2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És hogyan, mert nem tudom ACHI-ra állítani a BIOS-t...
2013. nov. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!