Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki leírná nekem lépésről-l...

Valaki leírná nekem lépésről-lépésre hogy 1 tb-s külsö merevlemezemet hogyan tudnám felosztani elsőként fat32-es 32gb-s particióra?

Figyelt kérdés

a többi részt pedig meghagynám tárolásra!

a 32gb-s partición filmeket néznék hogy hogy a dvd lejátszó felismerje!

hogyan tudnám ezt megtenni a windows intézőben??


2013. nov. 3. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A windows intéző nem tud ekkora merevlemezt fat32-re formázni. Tölsd le a lenti programot ami képes rá.


[link]

2013. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sikerült formázni fat32-re leirnád nekem lépésről lépésre most pedig hogyan oszthatom fel ugy hogy elől legyen a 32 gb felosztás amiken a flmeket akarom nézni hátul pedig a maradék rész amit tárolásra fogok használni
2013. nov. 3. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Először kellett volna létrehozni egy 32 GB-os fat32 particiót és a maredék helyen létrehozni egy másik tetszőleges fájlrendszerű particiót.

Ha nem akarsz újra formázni akkor nyomj(az easeus programon belül) jobb gombbal arra a lemezre amin létre szeretnéd hozni a 32 GB-os particiót és válaszd a "Resize/move partition" opciót.

Állítsd be az elején a 32 gigás részt, húzd a csúszkát a kivánt értékig. Okézd le, most létrejött egy új kb. 32GB-os formázatlan terület, ezt kell formáznod fat32-re.

Jobb gomb/create partition/"File system" Fat32/ok

Kattints legfelül az apply gombra és erősítsd meg a műveleteket.

2013. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

és ha esetleg összekutyultam akkor ki lehet törölni az összes eddigi particiót és egy újat létrehozni NA MOST EZ LENNE MAGÁBAN AZ A 32 GB-S

2013. nov. 3. 11:41
 5/5 A kérdező kommentje:
nah mostmár megvan csak az lenne a kérdésem hogy ha létrehozom azt a fat32-es 32gb-s particiót akkor logikai legyen vagy primary hogy a dvd lejátszó ,majd felismerje??
2013. nov. 3. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!