Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerver stop után...

Minecraft szerver stop után mivel kell elindítani?

Figyelt kérdés
stoppoltam a szervert de amikor megnyitom az indítót akkor ugyanúgy megcsinál mindent mint amikor először indítottam de anikor be akarok lépni nem megy a szerver
2013. nov. 3. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyanúgy a RUN.bat fájl-al kell elindítanod és várj amíg legenerálja az egész világot addig amíg nem írja ki hogy Done
2013. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kiirja meg elindult maga a fájl csak a multiplayernél azt írja ki hogy can't reach server
2013. nov. 3. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor először indítottad akkor fel tudtál menni a szerverre?
2013. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen akkor fel tudtam menni csak miután stoppoltam a szerót azóta nem
2013. nov. 3. 12:15
 5/5 anonim válasza:
Általában akkor nem jó,ha véletlen 2-szer indítottad el.Ilyenkor ha bezárod az egyiket a másik még fut(ha java-val indítod).Ilyenkor nem jó,indítsd újra a gépet.Indítsd el a szervert,és CSAK utánna a Minecraft-ot!(Persze csak ha a szerver kiírta már,hogy done)
2013. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!