Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 grafikai megjeleníté...

Gergoap kérdése:

Windows 7 grafikai megjelenítés gyári hibás?

Figyelt kérdés

Mindenhol megfigyeltem, hogy a Win 7 képe elég életlen, nehezen olvasható Win XP után. Minden gépen életlenek a betűk, nagyon zavarja a szememet. A betűk-számok nem egy-egy pixelből állnak, hanem szellemképesek. Nem láttam még olyan gépet, ahol ne így lenne. Nektek nem tűnt fel? Visszaraktam az XP-t, aminek tökéletesen éles grafikája van.

Példaképek:

[link]


[link]


2013. nov. 3. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom... nekem ilyen problémám nincs... Win7 Ultimate-ot használok 64 biteset egy Packard bell notebookon... megnyitottam a képeket amiket linkeltél de ugyan olyanok mint nálam... nem látok rajta hibát és szellemképet, max az asztalon de arra úgyemlékszem van valami beállítás hogy az asztalon lévő ikonok betűjéről levegye az árnyékolást... de nemtudom holvan...:S
2013. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ettol fügöen hogy ezek a képek más oldalrol (google kép keresés ) segitségével linkelted be az fix ne magát gépről visza térve az esetlege életlenségre a win 7 megjelenése miat mert ez direkt simitva van de ezt kikapcsolhatod

job klik a számítógépre

speciális belitsok és ott pipálj ki pár dolgot fejböl nem tudom mit kell remélem segitettem .

2013. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*beállitások

Gyorsan irtam le bocs

2013. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már sokmindent próbáltam beállítani. Én is az Ultimate-t használtam. Én a belinkelt képeken tökéletesen látom a hibát, nehezen olvasható a szöveg. Legegyszerűbb példa a jobb alsó sarokban lévő óra. 1 sor pixelből kellene állnia a számoknak, de jobbra-balra van árnyéka. Amit most írtam szöveget, annak a betűi is egy pixelsor szélesnek kellene lennie.(Google Chrome)

2013. nov. 4. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezö ! nekem is bántota a win 7 a szememet a facebokk fal win 7 alat nem fehér hanem kosszürke. Én mindig is utáltam a 7 est. Nekem win 8 van na az nembentja a szemem azelöt vistám volt egyszóval a 7 es mindenféle képen szar nekem sok gondot okozot más téren is a vistával nemvolt gondom meg most a 8 is nagyon jó. szerintem töröld a 7 est amilyen gyorsan csak lehet probáld ki a 8 ast az tényleg jó és gyprs is.
2013. nov. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!