Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Történhet-e valamilyen problém...

BläckStär kérdése:

Történhet-e valamilyen probléma, vagy kellenek-e ezek a programok? Garancia elveszti-e az érvényességét vagy sem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 4 hónapja egy Toshiba laptop-ot szüleimtől, viszont Win8 van rajta, én leszeretném cserélni az op rendszert Win7-re. Viszont vannak olyan programok a laptopon mint pl. Toshiba Desktop Assist, T. eco Utility, T. System Driver és az összes többi Toshibás program, ezekre szükség van Win7-nél is, vagy csak a Win8 miatt vannak rajta a programok? A második kérdésem, ha az op rendszert lecserélem, attól a garancia érvényes marad vagy sem?

2013. nov. 4. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A garancia megmarad, bár előbb néz utána van-e driver ahhoz a laptophoz windows 7 re, a másik többnyire ezek a programok haszontalanok bár, nem mind így leszedheted windows 7 re is de nem feltétlen kell.
2013. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :) Nem nagyon akarok belevágni olyanba aminél, még nincs tapasztalatom. Így inkább megkérdem...
2013. nov. 4. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Típusát írd be a goggleba, meg, hogy win 7 drivers, ha lesz találat, és letölthető fájlok. Akkor nyert ügy.
2013. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért kell a Te tudásszinteddel elrontani a jót? Visszafelé akarsz fejlődni, W8-ról W7-re? Tudom, sokan kisérleteznek vele, mert manuálisan a W7-et szokták meg, de ez veszélyekkel is jár. Ráadásul a W8-ra tovább kapsz a Microsoft-tól terméktámogatást, tehát sokáig ülhetsz nyugodtan a fenekeden, hogy fa--sza, uj, minden igényt kielégitő, a W7-nél korszerűbb, jobb, többet tudó op. rendszered van:

[link]

Persze meg lehet csinálni, de könyörgöm, minek?

2013. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólóval egyetértek,nagy hülyeség visszatérni az őskorba!Akkor már lehetne Xp is!
2013. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs az előző vagyok!Olyan program nincs,amit nem lehet pótolni!
2013. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tudásszintemnél a programokra gondoltam, nem az op rendszer telepítéséhez.. Igazából nincs bajom a 8-al csak annyi, hogy nagyon zabálja a ramot, ami nem tetszik.. Mikor csak az alap programok voltak fent akkor nagyon gyors volt meg minden, most meg hogy van jó pár film a laptopon, meg böngésző stb. nagyon belassul. Akiket megkérdeztem ismerősöket a win8-ról majdnem mindegyik azt mondta, hogy azért lassul be a laptop, mert nagy a memória igénye a 8-nak..
2013. nov. 5. 20:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, játékra is használom a laptopot, nem csak film nézésre, és pl. a játék is csak 8-20 fps között fut aminél sokkal több fps-el kéne futnia..
2013. nov. 5. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen felteheted a 7 est ha az alaplap támogatja. 4 es válaszadó egyetértek veled jól megfogalmaztad a dolgok lényegét. Minek visszafele válltogatni a window s t ? na nembaj- a 8 gyorsabb mint a 7 es a 7 es egy nagy fos oprendszer én is használtam egy pár napocskát mielöt nemvolt a 8 as. bevallom azelöt én is ugyvoltam mint a kérdezö win 7 már volt de vistát használtam a 8.1 megjelenéséig. Igazad van a 8.1 re sokkal tovább lesz támogatás mint win 7 re de ha annyira akarod kérdezö használd csak a 7 et. Lehet neked majd a windows 9 lesz a megfelelö. én is vártam és sokan lepontoznak de vistáról válltotam 8 ra.
2013. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!