Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Omg segítség! Mit csináltam?

Omg segítség! Mit csináltam?

Figyelt kérdés
frissitettem windows 8-ról windows 8.1-re és előszöt be is indult a gép szépen minden de kérte h aktiváljam és utánna 1 percel később kijeletkezett és mikor bejelentkeztem nem jött be semmi csak egy fekete ures képernyő rajta az advanced systemcore monitorjával .mit csináljak ????

2013. nov. 4. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
mákos gubát, mert azt szeretem
2013. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó...nagyon értelmes vagy,valami használható?
2013. nov. 4. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Kellett neked crackelni a windózt..
2013. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem chrackeltem barom frissitettem windows storeból,license boltban vásárolt windows 8-ról beszélek amit frissitettem ugy ahogy a microsoft oldalán irja.kezdem unni hogy soha nem kapok egy normális választ itt.csak olyanoktól akik egéésznap a tökükkel játszanak a homokozában
2013. nov. 4. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
mi is unjuk már hogy nem bírod a google-t használni
2013. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha megvetted az eredeti operációs rendszert, akkor használd már ki az előnyeit:

[link]

G.

2013. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek kérdezö mert énse értek az ilyen frissitésekhez telepitésekhez. Nekem van valaki aki távsegitségel segit vagy beviszem a szervizbe ott megkérem öket és megcsinálják.
2013. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a windows8-hoz eredeti kódod van, akkor az frissítés után (windows 8.1 később 8.2) is érvényes lesz.

Viszont a 8.1-es frissítéssel egy időben belepakoltak a kiszivárgott kódokat tiltó scripteket/fájlokat. Így ha addig nem eredeti kódod volt, akkor nagy eséllyel kijelzi, hogy nem eredeti a windows.


A másik pedig, hogy a frissítés után csak akkor lehet hiba, ha valamelyik program bezavar a rendszer működésébe.


A két állításból következik, hogy nagy valószínűséggel nem volt eredeti a rendszered, és/vagy a kódod.

2013. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt egy cikk:

Címe: "Windows 8.1 - Blokkolta a Microsoft a kiszivárgott kulcsokat"

[link]

2013. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
própáld újratelepíti ha van másik fiók pl: vendég akkor nézd meg h ott is ezt csinálja-e
2013. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!