Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » COMODO tűzfalat letöröltem és...

COMODO tűzfalat letöröltem és nem tudom vissza telepíteni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nézegettem hogy melyik tűzfal lenne jó a gépre. A comodo mellett döntöttem, de nem tudom felrakni.Azt írja ki, hogy fent van és előtte töröljem az előző verziót.Külön programmal kényszerítettem a törlést, mert másképp nem engedte.Hogy oldjam meg a problémát?

2013. nov. 5. 18:43
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Hosszú lenne leírni, mert ha hibás volt az uninstall, akkor körülményes nagyon, azért levázolom.

Mivel (gondolom) egyes exe fájlok az oprendszerrel együtt indulnak, azt nem tudod törölni és nem engedi leállítani sem a feladatkezelőben (megpróbálhatod). Ehez ki kell venni az automatikus indításból:

Futtatásba írd: msconfig

vedd ki a comodo-hoz tartozó bejegyzés alóla a pipát a starttup fülön, majd idítsd újra a gépet.

Ha ez megvan az ottmaradt fájlokat és regisztrációs bejegyzéseket is törölnöd kell!

futtatásba: regedit

A legfőbb kulcs a HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Software\

és a Sajátgép\HKEY_CURRENT_USER\Software

-nél található, onnan töröld a comodo "mappát".

illetve a fájlrendszerből a fájlokat (keress rá aneten manual uninstall, vagy hasonló )

Találtam egy uninstall toolt hozzá, lehet sikeresen levakarja:

[link]


Biztos hogy sok fájl és bejegyzés van keress rá "comodo internet security manual uninstall"

Biztos találsz ahol leírják a fájlokat registry bejegyzéseket amit törölnöd kell!


Legvégül csinálj regisztry pucolást.

2013. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

ezeket a fájlrendszer mappákat találtam még (programfiles egyértelmű), töröld!

C:\Program Files\Comodo Internet Security,

C:\Documents and Settings\user name\Application Data\Comodo Internet Security

C:\Document and Settings\All Users\Application Data\Comodo Internet Security

2013. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. meglesz.
2013. nov. 28. 10:13
 4/4 A kérdező kommentje:
nem jött össze. Más ötlet?
2015. dec. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!