Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WORLD OF TANKS-BEN MEG AKARUNK...

WORLD OF TANKS-BEN MEG AKARUNK NÉZNI EGY IS vs. BLACKPRINCE meccset megnéztem a gyengepontjait a black nak csak azt nem tudom hogy a 85 vagy a 100 mm-es löveg lenne -e jó a black ellen?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mik az ágyúk paraméterei?

csak mert valszeg a 85 mm-esnek nagyobb az átütőereje, de kisebba sebzése;a 100mm-esnek nagyobb ugyan a sebzése, de kisebb az átütőereje

2013. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezen a linken fent vannak a paraméterek: [link]
2013. nov. 5. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja mért nem mondtad h IS...Is-re NEM érdemes megvenni a 85 és a 100 milis ágyút se(tapasztalat), mellesleg nem is jobb az átütőereje. Vedd meg a 122 milis top gunt! Annak nem is olyan borzalmas lassú az újratöltése, mint a Kv-1S-en lévőnek! A sebzése pedig az egyik legjobb tier 7-en!
2013. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megvan épp itt a gond a blackprince 12 belémereszt míg én hármat belé és amúgy is prémium lövedékkel használnám a 85-vagy százas löveget.
2013. nov. 5. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!