Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Előzmények törlésének tiltása?

Előzmények törlésének tiltása?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van valami mód arra hogy tiltsam az előzmények törlését?

Apám mániája hogy mikor befejezi a netezést állandóan törli az előzményeket, már szóltam neki de tagadja.

Én csak nagyon ritkán szoktam előzményeket törölni, jobban szeretem ha a kedvenc blogjaimon/fórumaimon/e-mailembe/webshopomba már be vagyok jelentkezve, nem kell bajlódnom a belépéssel.

Valami ötlet? :D (amúgy Chrome-ot használok win7 alatt)



2013. nov. 5. 20:46
 1/7 levis56 ***** válasza:

[link]

Vedd ki a pipát a böngészési előzmények törlése elöl.

2013. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 csacsi2 ***** válasza:
Szólj apádnak, hogy használjon másik böngészőt, vagy másik profilt. Előzmények törlését nem tilthatod meg, mert "bármivel" törölheti, azaz apád viselkedését kell "beszabályozni".Amúgy meg beállíthatod hogy milyen időtartamot töröljön.Közös lónak...
2013. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló! Azért apám ennyire nem hülye :D
2013. nov. 5. 23:28
 4/7 levis56 ***** válasza:
Senki nem mondta hogy hülye viszont te vagy tájékozatlan ha nem tudod hogy nem lehet másként tiltani.
2013. nov. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 levis56 ***** válasza:
Vezérlőpult>hálózat és internet>böngészési előzmények és cookiek törlése>beállítások>előzmények,itt állíthatod hány nap múlva törölje az előzményeket,ennyit tudtam más megoldás tudtommal nincs.
2013. nov. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

Van egy alternatíva, csak akkor neked kell kilépéskor menteni. Mentsd el a profilod és ha kell akkor állítsd vissza.

Profil helye.:

C:\Users\Administrator\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\

vagy használj mető szoftvert.

[link]

2013. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz. :)
2013. nov. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!