Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Paint Tool SAI. Nem tudok...

Paint Tool SAI. Nem tudok menteni sehogy! Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Már többször is letöltöttem a Paint Tool SAI programot. De akárhányszor letöltöm soha nem engedi hogy mentsek. Semmilyen mentésfélét nem enged. Mi lehet a baj? Máshonnan kéne letölteni?

2013. nov. 6. 14:00
 1/4 Fujiko válasza:
Hát nekem elmenti csak egyszer nem mentett de benyomtam a ctrl+s-et és elmentette,próbáld meg hátha sikerül :-)
2013. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem se menti el sehogy se mégha lenyomom a ctrl+s-t sem
2013. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az első letöltés után (mivel gondolom nem full v.-t töltöttél le) 20 napig tudsz csak lementeni azt hiszem. Innentől kezdve, ha ez lejárt, teljesen mindegy, hogy vagy mikor töltöd le arra a gépre (ip cím miatt, ha jól tudom) nem fogja engedni lementeni... Mindenesetre remélem segítettem. Egyébként ha újrarakod a gépet, onnantól újra engedi (nekem legalább is engedte), de javaslom akkor a full verzióját töltsd le :D
2013. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egyszerűen megnyitni nem tudom,pedig most töltöttem le
2014. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!