Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Időszakos FPS laggom mitől...

Időszakos FPS laggom mitől lehet? Lenovo Z500: NVIDIA GeForce GT 635M 2GB,8GB RAM, Intel Core i5 3210M (2,5 GHz,3 MB cache)

Figyelt kérdés
Elkezdek játszani, és előjön, hogy bizonyos időközönként (kb 5 másodperc) belaggol a játék. F1 2012-ben is, Far Cry 3-ban is már előjött meg még sok más játékban is. Driverek helyén vannak mint Intel mint Nvidia szinten, hűtő a gép alatt van.. Volt hogy játék közben abbahagyta de erre ritka a példa.. Egyébként meg szépen fut rajta az összes, nem értem az időszakos laggot, de a menüben is előjön, szóval valami grafikai dolog okozhatja.

2013. nov. 6. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
HDD, vel kapcsolatossan szoktak előjönni ilyenek, lapozofájl írás stb miatt. néz egy lemezterheltséget játékok közben amik lagolnak szerintem ott lesz a béka elásva.
2013. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hogyan redukáljam, ha éppen ez a baj? szinte semmi sem fut a háttérben a grafikus vezérlőkön meg az avaston kívül
2013. nov. 6. 21:39
 3/3 A kérdező kommentje:
érdekes, tálcán volt a far cry 3, most kb 1 óra után felnyitottam, és semmi lagg.
2013. nov. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!