Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan formázzam a HDD-t az...

Hogyan formázzam a HDD-t az XP telepítőlemeze nélkül? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval a tesóm gépére szeretném felrakni a Vistát, de azon nincs merevlemez törlési lehetőség viszont az xp-cdt kölcsönadtam valakinek ezért azzal nem tudom letörölni (korábban úgy csináltam).
2013. nov. 7. 15:58
 1/6 karesz01 ***** válasza:
Partition Magic , Hiren's Boot
2013. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Vista alatt is meg tudod formázni a merevlemezt és partícióit, csak nincs az a csík ami az elkészült százalékot mutatja. Valamint nincs FAT32 vagy NTFS választási lehetőség mint az XP-nél, a Vista csakis NTFS-re formáz...

2013. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Linux live-CD Parted-jével. Pl. Puppy Linux, Slax.
2013. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 soccerway ***** válasza:
Ha ntfs-re akarja azt nem linux-szal kellene.
2013. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. A Vistában van ilyen hogy egyéni beállítások és ott tudom törölni a partíciót és formázni is. Csak kicsit megtévesztő mert a telepítés gomb és az alapvető adatok megadása után kinálja csak fel ezt a lehetőséget.
2013. nov. 7. 16:34
 6/6 tabaki ***** válasza:

@soccerway:

Mindenesetre képes rá... Abban igazad van, hogy szerencsésebb olyasmivel, ami használni is szokta, és érdeke, hogy tökéletes legyen.


@Kérdező:

Örülök, hogy sikerült, így a legtisztább.

2013. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!