Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Máris meghackelték volna az...

Máris meghackelték volna az EREDETI cod Ghosts multit?

Figyelt kérdés
Utóbbi két meccsen történt meg, hogy egyes csávók a célkeresztjükkel pontosan tudták, hogy hol vagyok a falon tűl, vagy legalábbis pont rajtam volt végig a célkeresztjük. Meg gugolva megyek, ergo hangtalanul tehát nem hallhatta, hogy jövök. Ránézett a falra, majd előre vissza, elkezdett célozni majd még mielőtt kiléptem volna a fal mögül, elkezdett lőni és meghaltam. Vagy k***a kezdő vagyok, vagy ezek hackerek voltak. Utána olvastam, legjobb tudomásom szerint már meghackelték. Szánalmas. Fizetek a játékért 12k-t, mert egyszer veszek játékot, akkor is olyat, ami nem a single miatt, hanem a multi miatt érdekel, és akkor nesze ba***eg 2 napra rá felhackelték. Azért fizessek, hogy a sok hacker megöljön. Gratulálok. És megjegyzem, eredeti! Megvettem. Meg is bántam. A grafika, pontosabban a textúrák szarok, a multi tele van hackerekkel, szarul van optimalizálva. Ez teljesítmény. Csak gratulálni tudok az Avtivisionnak, és az Infinity Wardnak. Inkább a BF4et kellett volna megvennem, legalábbis most úgy érzem.

2013. nov. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Köszönjük hívását, viszont hallásra.
2013. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy BF4, az is tele van hackerrel, csak az annyira jó játék, hogy pont lesz.arod:D
2013. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hypno ***** válasza:

És mi a kérdés?


Egyébként meg azért kellett meghackelni azt a vackot, mert az Activisionnál valakinek elgurult a gyógyszere és el sem indul, ha nincs a gépedben 6 GB RAM, holott ha a szemét kitolod, akkor sem kell neki 3 GB-nál több.

2013. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem az Activisonnal van a baj szerintem, ahnem azokkal, akik hajtják őket, hogy minden évbe adjanak ki játékot. Ez a baj a legtöbb játék gyártó céggel. Nem a minőségre mennek, hanem a mennyiségre. Nézd meg a Rockstart. Eltekintve a régi öreg konzoloktól, és a vele járó szar grafikától, a játékélmény mindig megvan. Az SA mai napig egy népszerű játék, holott már 8 éves.
2013. nov. 7. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
A COD4 multija a mai napig népszerű, pedig hány éves is, erre nem lehet alapozni. Egyszerűen le akarták másolni a Battlefieldet, csak nem sikerült, ennyi történt:D
2013. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nagy cégek nem raknak össze egy olyan játékot, ami megfog, és akarsz vele játszani. Engem egyik cod sem fogott meg. Nem tudnék vele élvezettel játszani akármikor, ha leültetnek/leültetnének elé. A GTA 4 elé akármikor, legyek ideges, szomorú vagy vidám, eltudok vele szórakozni. És ezt a codot is csak azért vettem meg, mert meguntam a pay2win játékokat, hogy az ellenfél fizet a játékért, és ezért jobb cuccai vannak, ezért többet kell bele lőnöm viszont neki kevesebbet. Ez logikus, de nem szeretem. Ebből a codból meg alapvető funkciók hiányoznak. Miért nem tudom ÉN kiválasztani, hogy melyik szerverre akarok menni? Miért nem tudom kiválasztani, hogy melyik mapon akarok játszani? Kidob kettőt random, és szavazz. De úgy is mindegy. Akik éjt nappallá téve játszanak, kívülről belülről ismerik az egész játékot, és ők majd leszavazzák, hogy melyikre. Te nem fogod megismerni a mapokat, mert mindig máshová rak be. A textúrák szarok, szarul van optimalizálva a játék, az MW3 jobban néz ki mint ez. Legalábbis HIGH beállítások mellett. A textúrék olyanok, mint a Medal Of Honor Alied Assault. Ez szégyen a codra nézve. És még csak eladni sem tudom a játékot, hogy legalább egy kevéske pénzemet vissza tudjam szerezni, mert ilyen kóddal hozzá lett kötve az akkontomhoz steamen. Ezt bebuktam. Majd legközelebb okosabb leszek.
2013. nov. 7. 19:36
 7/7 hypno ***** válasza:

#4 Már hogyne az Activisionnal lenne baj?!

Hát hol írták bele a programba azt a sort, hogy ne induljon el 6 GB RAm alatt?

2013. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!