Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program amit esetleg...

Van ilyen program amit esetleg ingyen le lehet tölteni?

Figyelt kérdés

olyanra gondolok h éneklek vmit,oszt az átkonvertálja vag feljavitja azt a dalt pl.

például vannak ezek az anime izék azt is más énekli csak feljavitják ilyen kényesre v mi


2013. nov. 7. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is bicskával eszed a fagyit?
2013. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

Magától feljavítani nem fogja, de sokféle effektet,kiegyenlítést, hangmagasság-változtatást, mifenét rá tudsz tenni Audacityvel:

[link]

2013. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tesó,előre szólok,véresre kaparod magad ,mire te az Audacity-vel összehozol egy kis nótát,
2013. nov. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tabaki ***** válasza:

@05:50:

Jó'van, mondjál egyszerűbbet... Én úgy értettem, hogy Kérdező nem "összehozni" akarja a nótát, csak valamilyen irányba elnyekkenteni. Az ilyesféle effektezés meg halál kényelmes az Audacityben: Kijelöli a szükséges részt, ráereszt egy menüből kiválasztott, ígéretesnek tűnő effektet, meghallgatja. Ha nem tetszik, a szokott módon, Ctrl+Z-vel visszacsínálja. Hát ez csuda nagy, felfoghatatlan misztérium, biztos út a tébolyhoz.

Csak a kifejezés miatt gyanakszom, de nem te vagy is, aki szerint a Gimptől is véresre kaparja magát, aki megpróbálja? Mert akkor értem...

2013. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rem nm lesz nehéz, köszönöm:)
2013. nov. 8. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!