Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows8 at felraktam a...

Luk kérdése:

Windows8 at felraktam a gépemre és azóta szar a Battlefiel3-BF4 ezt írja:DirectX function"GerDeviceeRemoveReason"failed withe DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG:Device hung due to dadly formen commands. GPU "AMD Radeon HD 7700Seriers" Driver 13.11 mi a baja?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

"Windows8 at felraktam a gépemre"

Mazochista vagy?

2013. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt úgy néz ki, legalábbis szerintem driver gond van. Frissítsd, töltsd le a legújabbat.
2013. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már az új van rajta
2013. nov. 7. 22:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtom mit csináljal vele :/
2013. nov. 7. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg fordulj informatikushiz számitógép szaküzlet szervizébe ott ha tudják beállitjék a programokat windows t ha rosszul van telepitve akkor bizony újrafogják telepiteni, mert én is voltam ugy a vistával egy üzlet szervize rosszul telepitete a windows t a játék félig indult el csak a zenéje a windows újratelepitése driverok letöltése oldota meg a problémát. Ha nemlesz jó a játék akkor 2 lehetöség van elgondolkodsz hogy windows t válltasz 7 re vagy valami másra vagy lemondasz eröl a játékról. Kérdezösködj ismerösöktöl, neten másoknak hogy müködik a játék lehet a video kártya nemjó hozzá ? Más windows on futott e az adot játék ?
2013. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!