Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam játék "mozgatás",...

Reflmix kérdése:

Steam játék "mozgatás", lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nos,a problémám az lenne, hogy nekem van 2 db Steam fiókom Az egyiken 6 db játék a másikat pár hete vettem,azon van 1db játék,az lenne a kérdésem hogy azt az 1 db játékot ( CS:GO ) Át lehetne valahogy tenni,mozgatni az én Steam fiókomra ?

2013. nov. 8. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A steam-es játékok az adott fiókhoz vannak kötve, úgyhogy házilag szerintem nem fog menni. Viszont esetleg írhatsz a support-nak és megkérdezheted, hogy ebben az esetben lehet-e valamit tenni. Valószínűleg nem, de próba szerencse.
2013. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soccerway ***** válasza:
Ha ez működne, akkor simán lehetne egymás között cserélni a játékokat, az meg a steam-nek nem lenne gazdaságos.
2013. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor nagy valószínűséggel meg sem próbálom .. Végülis nem nagy baj csak szerettem volna ha a játékaim egy helyen vannak.
2013. nov. 8. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:

A Steam újításával némileg lehetséges.

Beállítások -> Fiók -> Családi megosztás és eszközök kezelése, és ott engedélyezned kell a számítógépet.

Ha nem találsz ilyet a beállítások között, akkor próbáld meg átállítani ugyanitt a "Béta részvételt: Steam Beta Update" -ra, elméletileg innentől már működik a dolog.

2013. nov. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!