Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami vissza...

Van olyan program ami vissza hozza a kitörölt - elveszett - leformázott adatokat?

Figyelt kérdés
újra telepítettem a gépemet és rá húztam úgyan a képeket a hordozható vinyóra de miután újra húztam a gépemet és vissza akartam tenni az adatokat ,a képek elvesztek és nagyon fontosak volnának vissza hozni ! nincs rá valami progi hogy vissza kerüljön a gépemre ? kérlek segítsetek előre is köszi !

2013. nov. 9. 10:44
 1/5 soccerway ***** válasza:
erről hallottam hogy jó: [link]
2013. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

Az alábbi programmal legalább egy esélyt mindenképpen tudsz adni magadnak ( van portable verziója is ):


[link]

2013. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Get data back is nagyon jó program.
2013. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat ! nagyon hálás vagyok érte , esetleg van olyan akinek már bevált egy és probálta és teljese mértékbe meg van vele elégedve ? ha fízetős az se baj mert ezen sajnos inkább nem sporolok csak jó legyen
2013. nov. 9. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Recuvára szavazok, nálam ez nagyon bevált. Egy próbát mindenképpen megér. Csak olvass utána, mielőtt használni kezded. A Piriform oldaláról töltsd le. Üdv. sok sikert!
2013. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!