Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszatölteni,...

Hogyan tudom visszatölteni, amit letöltöttem? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem igazán értem a logikát ebben a visszatöltősdiben. Tegnap kaptam egy nCore meghívót, és töltöttem le filmet, de nem tölti vissza. Egy másik filmet, amit meg még egyszer a neten kukáztam már vagy 70 gigát visszatöltött, pedig maga a film 1 gb.

Hogy működik akkor ez a visszatöltős dolog? El tudná nekem valaki magyarázni úgy, hogy minimális ismeretekkel is felfogjam? :D

Mert nem szeretném, ha kitennének az oldalról. Előre is köszi!



2013. nov. 9. 12:40
 1/5 anonim válasza:
Egészség?
2013. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megvagyok, bár nem értem, mire vonatkozik a kérdés! :D
2013. nov. 9. 12:42
 3/5 anonim válasza:
arra h rossz a kategória :)
2013. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Basszus :D Meg sem kérdezte, hogy mibe akarom, jogos! Köszi! Adtam egy választ, és valszeg amiatt tette ide. Ezt meg lehet változtatni? :D
2013. nov. 9. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valamiből sikerült már sokat visszatölteni, elvileg érted mi a lényege. Letöltés után hagyod futni a torrentet, és amikor lesz kinek tölteni akkor fog.


Esetleg itt egy részletesebb válasz ha kell:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__29..


A megnevezett oldalról tudni kell hogy túlseedelt, átlagosan 20 feltöltő jut minden torrentre amit letöltenél. Feltöltésnél ugyanúgy ennyi ember tölt még rajtad kívül, tőled elvéve a lehetőséget. Ezen kívül nem minden letöltő való letöltő. Aki nem tölti le a teljes tartalmat (például kihagyja a sample vagy .nfo fájlokat), akkor ő letöltés után is letöltőnek lesz jelezve, pedig feltölt. Azt hiszed hogy van kinek tölteni, mert ki van írva leechernek, miközben neki nem tudsz már adatot forgalmazni.


Emiatt nincs is arányszámolás az oldalon, mert nem tudnád tartani, csak azt tartsd be amit kérnek, amit az Aktivitás menüben lehet követni. Legyen meg a 48 órányi feltöltés 2-6 héten belül, vagy az 1,0 arány, és utána rendben vagy.

2013. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!