Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó programok vannak?...

Milyen jó programok vannak? (bőven lent! )

Figyelt kérdés
Én jó animációsprogit,rajzprogit és weboldalkészítő progit keresek.Csak olyan írjon,aki tudja is,hol tudom letölteni a teljes verziót.De ha nem,akkor jó lesz a 30 napos is =3
2009. nov. 16. 21:39
 1/4 anonim válasza:
rajzprogi pl.: photoshop, gimp... ezek egész jók :) animációs-nak van pl.: Adobe Flash, de én ezt nem szeretem használni, én megrajzolom a képeket a photoshopban és összerakom őket a windows movie maker-ben. weboldalkészítőnek én szintén a photoshop-ot használom. remélem segítettem :)
2009. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ^^..de a movie makerrel videó lesz belőle..vagy lehet animációként is elmenteni?na mind1..a photoshopot meg a gimpet ismerem..a gimp megvan,de abban kevés dolog van,a photosopot meg béna vok letölteni -_-..azért köszi ^^
2009. nov. 17. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy béna? Semmilyen torrenten nem vagy fent?
2009. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
képzeld el,hogy nem..
2009. nov. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!