Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újraindult a gép miközben...

Újraindult a gép miközben rajzoltam a photoshop-ban és nem mentettem el. Akkor elveszett a kép?

Figyelt kérdés
Néha sajna csinál olyat, hogy újraindul minden jel nélkül. Gondolom, hogy igen, de akkor elveszett a képem? Órákig dolgoztam rajta, és nem bírnám még egyszer újrarajzolni T_T
2009. nov. 16. 22:47
 1/3 anonim válasza:
Igen,az sajnos elveszett.. En zenecsinalas kozben jartam ugy neha,azota allandoan be van kapcsolva az autosave , 5 percre.
2009. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a Photoshopban nincs autobackup (legalábbis korábban nem volt), úgyhogy sajnos buktad. Nálunk, amikor suliban anno ilyen volt, olyan karót vágott be a tanár, hogy csak úgy lestem; és amíg nem volt kész a feladat, addig naponta "értékelte". Ezzel szocializálták belénk a CTRL+S billentyűkombinációt. Nem olyan nehéz... :)
2009. nov. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kár, de azért köszi! :) Mostmár én is percenként fogok menteni! ^-^
2009. nov. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!