Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan online képszerkesztő...

Folker kérdése:

Van olyan online képszerkesztő amelyben van "beillesztés" opció?

Figyelt kérdés

Esélyes, hogy én vagyok túl béna hozzá, ezért kérem kíméletesen, ha ez nem kellene problémát okozzon... :D


Szóval Print Screen képet szeretnék szerkeszteni, de az eddig megnyitott programoknál nem találtam lehetőséget ennek elmentésére, szerkesztőbe illesztésre...

Köszi!


2013. nov. 10. 23:03
 1/7 tabaki ***** válasza:
Úgy tűnik, először mindenképpen fájlt kell csinálnod belőle, hogy fel tudd tölteni további szerkesztésre. Ezt megteheted akár a Painttel, vagy ha van Irfanview, XnView, FastStone, stb, akkor azzal.
2013. nov. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:
Úgy tűnik, mindenképpen fájlt kell csinálnod belőle, hogy feltölthesd további szerkesztésre. Ezt megteheted akár Painttel vagy valami képnézegetővel (hogy a beépített is képes-e rá, nem tudom).
2013. nov. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
Bocs, elsőre úgy csinált, mintha nem küldte volna el, úgy látszik, a válasz röpködött egy keveset a neten...
2013. nov. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Na pont ez a problémám, hogy ha Painttel fájlt készítek, az már egy elég rendes minőségromlást szenved.

A Paint sokat ront a képek minőségén sajnos. Ezért nyergeltem át az online megoldásokra, csak ezt az egyet nem tudom velük megoldani... :(

2013. nov. 11. 14:53
 5/7 tabaki ***** válasza:

Hm, én ezt nem egészen értem... Legalább PNG vagy BMP formátumban nem volna szabad romlania a minőségének. Errefelé is keresgélhetsz, ha van helyed telepítgetni:

[link]

2013. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tabaki ***** válasza:

"Ezért nyergeltem át az online megoldásokra"

Erre csak most figyeltem fel. Hát a Paint azért nem a lehetőségek vége a fix programok közt... Ezen az oldalon ajánlgatok néhány ingyenes grafikus szoftvert, hátha a hálózat zavaraira is föl akarsz készülni:

[link]

2013. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

Azt hiszem keresek egy másik telepíthető megoldást...

2013. nov. 12. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!