Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Winampom nem akarja lejáccan...

A Winampom nem akarja lejáccani a filmeket. Hogyan tudnám megoldani ezt?

Figyelt kérdés
Vagy ha ez nem megy akkor h. csináljam meg h. az msnem kiírja amit WMP-vel nézek?
2009. nov. 17. 12:22
 1/8 thedani ***** válasza:

Rakjál fel valami codec packot. mondjuk ezt *****

direkt neked töltöttem fel :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2009. nov. 17. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Smplayer vagy Kmplayer es nincs ossze szemetelve a gep asszem van is beloluk portable version.
2009. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

FFDshow


[link]


[link]

2009. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 thedani ***** válasza:

Mért kell hülyíteni szegény kérdezőt? Már megoldottam neki a problémát, kapott egy nagyon csini codec packot lejátszóval, sajátom, szeretem használom. És akárki akármit is hisz nem b@ssza szét a gépet meg nem növeli az üvegházhatást sem. Sok hülyének van 1 éve gépe azt egyből azt hiszin mindent tud, idővel mindenki rájön hogy a codec pack lassítja a gépet, meg hogy nem kell vírusírtó, ahogy a legttöbb rendszergazda ismerősöm. Ez mind hülyeség. Nem kell senkinek ez a sok majom lejátszó.


Viva la K-lite codec pack :)


21\F V.Dániel

2009. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az hogy lehulyezel masokat csak sajat magadat minosited.


Irtam neki egy masik alternativat amit ki probalhat ha akar.

2009. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 thedani ***** válasza:
Dehogy minősítem magamat, csak mindenkinek van egy "egyszerűbb" megoldása egy olyan problémára amit már megoldottak. Jólvan, ugye lehet alternatívákat írni, de sokkal de sokkal egyszerűbb a codec packom. Ott van, töltse le akinek nem tetszik és próbálja ki. Nem fog benne csalódni.
2009. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem minden jó vele :)...és semmi gond nem lassu semmi ...bevált tutira és köszönöm szépen :)
2009. nov. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!