Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok photoshop effekt...

Tudtok photoshop effekt programokat?

Figyelt kérdés

[link] ilyenre gondoltam.

előre is köszi a segítséget.:)



2013. nov. 11. 15:56
 1/7 tabaki ***** válasza:
2013. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyan effekteket mint amit linkeltem sehol nem találok.
2013. nov. 11. 19:24
 3/7 tabaki ***** válasza:
De voltaképpen egyáltalán nem értem, hogy miféle effektről beszélsz. Két pocsék kép egymásra van vetítve, és el van tolva színben. Ezt bármiben könnyen megcsinálod, ami tud rétegeket kezelni, de miből gondolod, hogy előregyártott effektként egyáltalán elérhető?
2013. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:

Hasonló játékok Gimppel:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Utólag nem toltam el a színeket, csak a felső, felhős kép rétegmódját állítgattm át Normáltól eltérő értékekre.

2013. nov. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom értesz hozzá.xd akkor még annyit mondj hogy milyen photoshop (vagy valami más) tud rétegeket kezelni:$
2013. nov. 12. 19:24
 6/7 tabaki ***** válasza:

Ugyebár a Gimpet már emlegettem, egyébként szerintem azzal jársz a legjobban.

Amelyik rajzprogram a következő linken NEM tud rétegeket, annál külön hangsúlyozom:

[link]

Az oldalamra még nem írtam be, de megemlítendő még mondjuk a Phoxo és a Paint.NET.

2013. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. nov. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!