Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp-t hogyan cseréljem...

Ben-c kérdése:

Windows xp-t hogyan cseréljem le windows 7-re?

Figyelt kérdés
Windows xp-m van, windows 7-re cserélném; ez megoldható úgy, hogy mondjuk a helyilemez ''D''-n megmaradjanak az állományaim?Vagy csak úgy lehetséges, hogy előbb vistára cserélem és aztán tovább win.7-re?

2013. nov. 11. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet rögtön win7-re. Amelyik partícióra nem telepítesz, az nem is fog változni. Én 3x telepítettem újra/frissítettem/cseréltem windows 7-re, de még az összes régi fájl is megmaradt (,max átnevezte a mappát, ha kellett neki az a név).
2013. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyből mehet a win7. Ha nem a D meghajtón van most az Xp, akkor azon minden megmarad. A C meghajtót kell csak formáznod.
2013. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, ez elképesztő hogy még 5perce sem írtam ki és már meg is vannak a válaszok:DD Szerencsére a c-n van a windows meg ilyesmi és a d-n vannak a játékok , képek, zenék, köszönöm a gyors válaszokat még egyszer!
2013. nov. 11. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyböl mehet rá a 7 es de nemajánlom mert szar 8.1 at rakj az adatok meg ugye a D meghajtón vannak a C formázd a filmek sorozatok mentet írodaanyagok maradnak. Játékokat újrakell rakni meg a prógramokból is a legfrisebb kell a windowsnak
2013. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!