Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen fajta hiba lehet ez?...

Etho kérdése:

Milyen fajta hiba lehet ez? Hogy tudnám megodani? Nagyon idegesitő pls HELP! :S

Figyelt kérdés

Na szovel felraktam a RAmdisk et es rendesen muksyik meg minden nem is a progival van a bajom hanem ujra inditottam a gepemet es ugy csinal a gepem mintha mindig megnyitna valamit(VAgyis töltene vagy valami ilyesmi).Aki nem érti miről van szó annak mondom,amikor megjelenik az a kék kör a curzor melett xD.Be mentem feladatkezelőbe és ott azt láttam hogy valami WerFault.exe -t nyitogat ott meg nekem ugy 10 másodpercenként de aztán be is zárja.nem is lenne vele különösebb bajom ha nem zavarna be játék közbe.50FPS ről le megy 19FPS re hirtelen amikor megnyitja(ugy k 10 másodpercenként mint ahogy már mondtam).

Nagyon kéne a segitség mert nem szeretném ujra rakni a gépem.Troll válaszokat kerüljök légyszives.NE irjátok hogy a "google a barátod" mert nem találtam semmit.Nagzon megkosyonnem ha segitene valaki!!! előre is köszi



2013. nov. 12. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami belezavart a windowsodba, és az állandóan hibajelentést küld. Tiltsd le a windows hibajelentést (Ha 7esed van: vezérlőpult > műveleti központ > műv. központ beállításai > egyéb beállítások > hibajelentés beállításai > soha ne keressen megoldásokat). Szerintem ez attól lehet, hogy vagy kifogysz a RAMból (MC maga felzabálja), vagy a RAMdisk túl sok műveletet hajt végre, emiatt winfos azt hiszi hogy lefagyott, vagy pedig, hogy az appdata/.minecraft helyett az appdatát állítottad be ramdisk mappának, abba pedig windows őkegyelme nem szereti, ha belenyúlnak.
2013. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó gyorsan válaszoltál köszi megy a zöld pacsi!:D

Amit mondtál majd csak reggel próbálom ki mert Angol a windows és igy még nem birom holnapra le magyarositom :)

Köszi válaszod még1szer :D

2013. nov. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!