Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kifagy a Sims 3, eltünik a...

Kifagy a Sims 3, eltünik a mentés, de vajon miért?

Figyelt kérdés

Szevasztok, nekem egy olyan problámám lenne a sima Sims 3 al hogy játszok vele, és egyszer csak gondol egyet a játék, kilép/kifagy, mikor ujrainditom a játékot nincsenek meg a mentések, csak egy üres téglalap a helyét amit nem lehet megnyitni (aki játszik vele tudja hogy gondolom). a dokumentumokba megvannak a mentett mappák, mégse tudok azokkal játszani :(

Ha valaki tudna egy megoldást, egy cracket, egy patchet vagy bármit a mi megoldja a problémám KÉREM szépen mondja el, irja meg privátban, mert már nagyon idegesitő a dolog :(


Köszi :)


Ui: kb 3 féle sims 3 probáltam eddig mindnél ugyan ez volt, kb 5-8 cracket probáltam eddig, nem segitett, patch elni nem tudom valami régiokod hiba miatt :S


2009. nov. 17. 18:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!