Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell a wine-t beállítani?

Hogyan kell a wine-t beállítani?

Figyelt kérdés
a kovetkezo a problémám windows7 est használtam amiben 7400 go s grafika van a windowson elindultak progik es jatekok pl rome total war kokes autocad es eleg lett a windows bol h allandoan reinstall igy ratettem a zorin os nevu linuxot amin azt hittem h ubuntu alapu es mgse mennek rajta a cuccok most megelegeltem lecci irjatok mar le h ubuntun h kell beallitani a grafikat a wine hq-t ess az op rendzert h minden menjen rendesen ahogy az xp-n vagy a 7 esen

2013. nov. 13. 17:15
 1/5 soccerway ***** válasza:
minden úgysem fog menni, az szinte biztos. Utána kel olvasni ez a titka. Egyébként első körben azt nézd meg van-e egyáltalán 3d támogatás a linuxodban.
2013. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 soccerway ***** válasza:
oké ha compiz megy akkor van 3d, hogy melyik játékot hogy tudod beüzemelni passz, ubuntu.hu oldalon van több játékról is szó.
2013. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Wine oldalán ott van, hogy mi hogyan megy. Úgy emlékszem, autocad pont nem.
2013. nov. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 voltam, bocsi, másik kérdéshez tartozik a válasz. Sztornó. :)
2013. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!