Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tesztelő, cikkíró lennék. Van...

Tesztelő, cikkíró lennék. Van olyan honlap ahol néha (15 évesen) 1-2 cikket tudnék publikálni programokról meg játékokról?

Figyelt kérdés
Nagyon sok honlapot látok ahol programokat és játékokat tesztelnek. Nagyon szívesen csinálnék egyet én is vagy beszállnék valahova. Ingyen megcsinálnék mindent. csak nagyon nagy kedvem lenne hozzám. Gépem is megvan hozzá elégjó. Szóval nekem mondom ehhez lenne kedvem hogy mondjuk heti 1x vmilyen programról vagy játékról írok egy hosszú cikket amiben elemezgetem meg megnézegetem. ez nekem nagyon bejönne cask nemtom hogy 15 évesen hol lehet ilyet csinálni. Meg ha nincs ilyen akk indítanék valami honlapféleséget ahol több emebrrel irogtanánk ilyeneket. Ehhez is keresnék adott esetben emberket!(bocsi a helyesírásért siettem ;) )
2009. nov. 17. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megvan benned a tehetség hozzá,és ha tényleg érdekel akkor készíts egy blogot,ahol bejegyzésekben irogathatsz/videót csinálhatsz a játékról vagy amiről gondolod. és ha jól csinálod,akkor nagy látogatottságod lesz... blog.hu-n tudsz blogot csinálni ;) sok sikert!
2009. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Háát csak nem igazán tudnám reklámozni a honlapot. Nekem sokszor mondták már hogy ilyen dolgokról tök jól tudok írni. Tényleg hogyan reklámozzam a blogomat??
2009. nov. 17. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ingyen elég nehéz, fórumokra írsz és pl. aláírásnak vagy avatarnak van beállítva valami kép akkor nem valószínű, hogy sokan néznék.

Valami sokan látogatott oldalon biztos van reklámfelület, és havonta pár ezer forintért lehet hirdetést feladni.

2009. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Remek elfoglaltság - jómagam is művelem. Én is ingyen, szórakozásból. A blog formát választottam. Mára már néha egy-egy gyártó is megkérdez erről-arról.


Vágj csak bele.

2009. nov. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. nov. 18. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt bárki megoszthat saját írásokat (nemcsak) informatikai témában.


Én először elkezdeném gyártani azokat cikkeket és a legjobbakat feltenném ide, és egy hivatkozást írnék, hogy "további cikkek az alábbi honlapomon". Mivel nagyon látogatott honlap sokan olvassák, sikered lehet, sőt a saját honlapodat is fellendítheted.

2009. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!