Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincsen valahol a neten videó...

Nincsen valahol a neten videó arról, hogy a Little Susie Linux disztró hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem találtam én sem. De megteheted, hogy letöltöd, live módban bootolsz és kipróbálod. Vagy akár virtuális gépre is felteheted. (Pl. VMWare-re vagy VirtualBox-ra.)
2013. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha egy oprendszerről nincs még videó se, akkor gondolom felejtős, mert olyan jelentéktelen, hogy nem érdemes használni
2013. nov. 15. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Nekem szimpatikus a leírás róla, egy próbát megér. Az semmit nem jelent, hogy nincs még róla video, tekintve, hogy nem a mainstream gépekre lett kitalálva.
2013. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég sok régi kis teljesítményű gép van, nem?
2013. nov. 15. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Én tuti nem akarlak meggyőzni semmiről. :))

Mindenesetre engem érdekel ez a Little Susie, szóval nekem már hasznos volt a kérdés. :)

2013. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

Egy vérprofi promóciós videó...:)

http://www.youtube.com/watch?v=LdEzyv6ndpY


Egyébként tényleg helyes disztró, de IGAZÁN régi vasakra már inkább Puppy való, abból sem a legújabb. De messze nem ilyen csinos.

2013. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!