Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Linux-ot rakjak fel,...

Milyen Linux-ot rakjak fel, ha azt szeretném, hogy a HP Photosmart 7450 nyomtatóm és a Scanjet G3010-am működjön vele?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

LinuxMint !? :-)

Elméletileg simán rádugod és működik, programok alapból telepítve vannak.

2013. nov. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hogyhogy? nem kell driver hozzá?
2013. nov. 15. 16:04
 3/17 A kérdező kommentje:
A gyári CD-jén ezeknek az eszközöknek csak windows és OS driver volt adva.
2013. nov. 15. 18:11
 4/17 anonim ***** válasza:
kell hardver vezérlő, de azt a csomagkezelőből szedi, és telepíti. HP driverét nekem automatikusan felrakta, pedig még rá se kötöttem :-)
2013. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De ha jól látom a Linux Mint-nek olyan Windowsos a kinézete, az alap installal lehet olyan desktopot választani, hogy oldalt legyen a "fő" sáv és ne alul meg fölül? meg virtuális dektop
2013. nov. 15. 22:05
 6/17 anonim ***** válasza:
nem érteni kérdést... Windows -on is lehet oldalt, ha az Unity -re gondolsz mint GUI az is lehetséges, peresze telepíteni kell pluszba, és belépéskor azt vállasztani.
2013. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Tom Benko ***** válasza:
Kb. bármelyik jó. Én az Archot és forkjait preferálom, de ez egyéni idegbaj kérdése.
2013. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
az Unity-t külön kell telepíteni, vagy az install során választani? Ez csak kinézetet jelent, vagy mást is?
2013. nov. 16. 14:01
 9/17 anonim ***** válasza:

Az Unity egy grafikus felület, ami a sima Ubuntu szégyen foltja és veszte.

Sima Ubuntu telepítésénél, alapértelmezett GUI (gyengébb gépekre nem ajánlott, mert ha sikerül is telepíteni, erősen vissza foghatja).


GUI felületeket utólag is lehet váltogatni, akár több grafikus felöletett is lehet telepíteni, melyek között bejelentkezéskor válogathatsz.

Vagy is lehet Unity, KDE, LXDE...

2013. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért szégyenfolt, mert lassú? Miért lassú? A kinézete nekem tetszik. Van hasonló gyorsabb? Vagy amit hasonlóvá lehet konfigurálni?
2013. nov. 16. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!