Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyenkor mit kell tenni? Kép lent

Ilyenkor mit kell tenni? Kép lent

Figyelt kérdés
Néztem megoldásokat, valami registry-vel kapcsolatosat találtam, de nekem nincsenek olyan registry-k (vagy nem tudom mik), mint amikkel példálóznak. Hogyan tudnám helyre hozni ezt az egészet? Tegnap telepítettem újra a Windows-t, (Windows 7 Ultimate x86), szóval teljesen friss. [link] Köszi a válaszokat.

2013. nov. 15. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel a visual C++ 2013-at : )
2013. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem, valami ázsiai nyelven sikerült letölteni a Microsoft oldaláról. Sajnos nem oldott meg semmit, a League of Legends telepítője mindenáron fel akarja telepíteni a 2005-öt. Valami más ötlet esetleg? Fingom sincs, mit csináljak.
2013. nov. 15. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz szerintem belebabrálni :$
2013. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*a telepítőbe
2013. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, de valami megoldás nincs, ami lehetővé tenné a telepítést?
2013. nov. 15. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem... Nincs. Ha nem lehet kivenni semmilyen pipát a visual c++ elől, vagy nem kérdez rá hogy fel akarod-e tenni akkor nem
2013. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!